Про компанію

Височанка – це калуська хлібопекарня європейського зразка,у якій якість продукції цінується понад усе. Осягаючи мистецтво хлібовипікання ми шукали лише найкращі рецепти приготування хліба.
Тож серед головних принципів Височанки, які забезпечують їй багаторічну довіру і популярність серед покупців, – найвища якість інгредієнтів і готової продукції.
Крім того, пекарня пропонує широкий асортимент печива, булочок, кексів, десертів, тортів, святкових страв. Нам також подобається проектувати і створювати індивідуальні весільні торти, щоб відобразити бачення і індивідуальність пари з тортом, який так само чудовий, як і виглядає.

Автоматизована лінія випічки хлібо-продуктів..

Пекарня Височанка

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ДЕЛЬТА-98
Скорочена назва ТЗОВ “ДЕЛЬТА-98”
Код ЄДРПОУ 30287372
Дата реєстрації
15.01.1999 (21 рік 1 місяць).
Виробництво сухарів і сухого печива; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання
10.85 Виробництво готової їжі та страв
10.89 Виробництво інших харчових продуктів, не віднесених до інших угруповань.

Бабусині випікусиКожен народ має власні рецепти та традиції пов’язані з хлібом.
Незмінним є лише одне – щоб хліб був добрим, випікати його потрібно з особливою любов’ю і турботою. Тож як і в давнину, зустрічаючи подорожніх хлібиною, ми вкладаємо у неї тепло своїх рук і сердець.Продукція, яку ми пропонуємо,
готується виключно на натуральних
продуктах, ми не використовуємо барвники, ароматизатори, маргарин, підсилювачі смаку, тому смак наших виробів – це смак справжньої домашньої випічки.

Приєднуйся до нас і Ти!